..

TANITIM FİLMİ HAZIRLANMASI

Biyografi Belgeseli

Bir kişinin yaşamını anlatan belgesel türüdür. Genellikle yaşamı sona eren insanları anmak için yapılır, ancak yaşamı devam eden bir kişi için de biyografi belgeseli yapılabilir. Örneğin sanatçı kişiliği ile öne çıkmış bir kişi öldüğünde sanat yaşamı hakkında bilgi vermek için yapılabileceği gibi belli bir alanda başarı yakalamış bilime, sanata, topluma katkı sağlamış çevresinde başarılı olarak tanınmış kişinin hayatı hakkında bilgi vermek için de yapılabilir.

 

Tanıtım Filminizi Hazırlıyoruz

Sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyoruz. Profesyonel ve alanında uzman çekim ekibimizle doğrudan satışta önce hayallerinizin sonra hayatınızın fotoğrafını/belgeselini/filmini çekiyoruz. Sizin başarı hikâyenizi unutulmaz bir anıya çeviriyoruz. Doğrudan satış işinde kolaylıkla herkes tarafından kolay tercih edileceğiniz,  yönettiğiniz ekibe profesyonel örnek olacağınız ve yeni adaylarınıza kendinizi gururla sunabileceğiniz başarı hikayenizi biyografi belgeseli tadında hazırlıyoruz. Sizi adınızla marka olmaya bir adım daha yaklaştırıyoruz.

 

Profesyonel Yönetmen ve Genel Sanat Yönetmenleri ile hayatınızı, başarılarınız dinliyoruz. Sizi başarınızı en iyi şekilde anlatacak senaryoyu oluşturuyoruz.  En iyi mekanlarda ve yerlerde profesyonel görüntü ve ışık sistemleriyle çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.  

 

Sizi en iyi anlatmak, ekiplerinize ilham verecek çalışmayı yapıyoruz. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.